سئو و بهینه سازی سایت در اراک و استان مرکزی

بازگشت به Blog
سئو سایت در اراک

سئو و بهینه سازی سایت در اراک و استان مرکزی

سئو سایت در اراک

سئو مخفف  (Search engine optimization (SEO)  می باشد که به معنای بهینه سازی وبسایت برای موتور های جستجو است.

بهینه سازی یا سئو به استاندارد سازی صفحات وب بر اساس استاندار های روز موتور های جستجو میباشد.معمولا در کشور ما فقط به بهینه سازی وبسایت برای گوگل توجه میکنند که این به دلیل کاربران بسیار بالای این موتور جستجو در کشور ما است. برای خواندن مقاله ی سئو سایت در اراک با ما همراه باشید .

سئو سایت در اراک

سئو سایت در اراک

رمز موفقیت : ورود به صفحه ی اول گوگل

یک مثال معروف وجود دارد که میگوید اگه برای پنهان کردن یک جسد مکانی را ندارید آن را به صفحه ۲ گوگل منتقل کنید . 🙂

در واقع کمتر ۳ درصد جستجو های روزانه ای که در موتور جستجوی گوگل انجام میشود به صفحه ۲ منتهی میشود و ۹۷% کاربران در همان صفحه اول و لینک های اول سایت مورد نظر خود را پیدا میکنند.پس اگر شما در کلمات مورد نظر خود در صفحه اول گوگل نباشید عملا نمیتوانید هیچ استفاده مفیدی از وبسایت خود ببیرید چون هیچ مخاطبی سایت شما را نمیبیند .

پس شما باید بعد از طراحی وبسایت خود برای رتبه گرفتن در جستجو ها نیز فکری بکنید.سئو علمی است که به شدت تخصصی می باشد, به صورت مداوم در حال به روز رسانی است و عملا بدون تجربه کافی شما نمیتوانید حتی یک پله سعود کنید و شاید رفتار های غیر حرفه ای شما باعث وارد شدن ضرر های جبران ناپذیری به سایت شما شود.

پس اگر حس میکنید که وقت رشد سایت شما رسیده میتوانید از یک متخصص سئو کمک بگیرید.متخصصان سئو سایت شما را از دو جهت مورد بررسی قرار داده و بهینه سازی میکنند :

سئو داخلی

به استاندارد سازی صفحات وب از لحاظ طراحی,کد نویسی و محتوا گفته میشود که یک متخصص سئو باید تمامی موارد را بررسی کرده و پس از رفع مشکل ها ادامه کار  را به سئو خارجی بسپارد.

سئو خارجی

به مجموعه فعالیت هایی که میشود که باعث پر رنگ شدن نقش سایت شما در فضای گسترده اینترنت می شود.لینک سازی و ریپورتاژ های آگهی , فعالیت در شبکه های اجتماعی , ثبت و مدیریت سایت در موتور های جستجو و … را میتوان از موارد اصلی سئو خارجی نام برد.

سئو سایت در اراک

سئو سایت در اراک

خب توضیحات سئو را به طور خلاصه گفتیم.و اما راه حل انتقال به صفحه یک گوگل چیست ؟

 

سئو و بهینه سازی سایت در اراک

تیم اراک وب دیزاین با ده ها نمونه موفق سئو و بهینه سازی سایت در اراک و در کشور آماده همکاری با شما برای بهینه سازی و انجام سئو داخلی و سئو خارجی وبسایت های شما است.

سئو و بهینه سازی سایت در استان مرکزی

سئو تخصص ماست . تیم ما با ده ها نمونه کار موفق در شهرستان های مختلف استان مرکزی در خدمت هم استانیان عزیز می باشد. سئو سایت در ساوه , سئو سایت در فراهان, سئو سایت در محلات , سئو سایت در خمین , سئو سایت در شازند را به تیم ما بسپارید.

 

نیاز به مشاوره ی رایگان دارید؟ با ما تماس بگیرید :

۰۹۱۸۳۹۳۰۷۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به Blog